http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fgabriella-viesbutis-lagiva-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

GABRIELLA, viešbutis (LAGIVA, UAB)


Adresas:
Jaunystės g. 21, LT-31230 Visaginas
Įmonės kodas:
285328890
Telefonas:
(386) 70171
Faksas:
(386) 70151
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

“Gabriella” šiuolaikinis, modernus, trijų žvaigždučių, 17 kambarių, biznio klasės viešbutis orientuotas į verslo klientą. Tai vienas prabangiausių viešbučių Utenos apskrityje bei moderniausias Visagino mieste. Patogiuose kambariuose galėsite spręsti verslo reikalus, užimti savo svečius ar tiesiog atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos.
Viešbučio "Gabriella" personalas visuomet pasirengęs Jums padėti. Puikiai savo darbą išmanantys administratoriai ne tik pasitiks bei išlydės Jus su šypsena, bet ir paruoš puodelį arbatos ar kavos, užsakys pietus ar vakarienę į numerį, nemokamai iškvies taksi ir suteiks išsamią informaciją apie Visagino miestą bei jo apylinkes. Turizmo specialistas informuos Jus apie ekskursijų, žvejybos, medžioklės ar kitų aktyvaus poilsio rūšių organizavimą.Viešbučio svečius bei miesto gyventojus maloniai kviečiame aplankyti mūsų restoraną, čia galėsite atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos, paragauti gaivinamųjų bei alkoholinių gėrimų, pasimėgauti pikantiška ir subtilia virtuve. Jaukus interjeras ir profesionalus aptarnavimas padės užmiršti rūpesčius bei maloniai praleisti laiką.

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų