http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Feuroneka
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Euroneka


Adresas:
Lvovo 68a. 9kab.
Darbo laikas:
I-V 10:00-17:00 val.
Įmonės kodas:
302637187
Telefonas:
+3706 4111151
Faksas:
+3706 4111151
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Paslaugos MES PATARSIME, KAIP GREITAI IR EFEKTYVIAI PASIEKTI NORIMĄ REZULTATĄ. •Mobiliojo ryšio abonentinių sutarčių ir įtartinai per didelių sąskaitų patikra, permokėtų pinigų susigrąžinimas ir stabilių sąskaitų garantas. SUTARČIŲ ANALIZAVIMAS
• Sužinokite, ar sutartis, kurią esate pasirašęs su mobiliojo ryšio operatoriumi yra sąžininga, ar Jūsų mėnesinė sąskaita už mobiliojo ryšio paslaugas paskaičiuota teisingai. NEMOKAMO LAIKO PATIKRINIMAS • Jums daugiau nereikės rūpintis detaliomis skambučių išklotinėmis, kurios vis dažniau tampa “galvosūkiais”. Mes viską padarysime už Jus: paskaičiuosime Jums skirtą nemokamų skambučių laiką bei nemokamų sms žinučių kiekį, sekundžių tikslumu patikrinsime tarifus ir pateiksime tikrus skaičius, kurie gautose mėnesinėse sąskaitose ir detaliosiose skambučių išklotinėse dažnai nesutampa. SĄSKAITŲ STABILUMAS IR SUMAŽINIMAS • Mes padėsime Jums išvengti nemalonių staigmenų ir streso gaunant mėnesines sąskaitas. Nuspręskite, kokią pinigų sumą norėtumėte ir galėtumėte skirti kas mėnesį už mobiliojo ryšio paslaugas, ir mes patarsime kaip išvengti permokėjimo. Numatyta suma neviršys Jūsų pasirinkto limito. Tokiu būdu per mėnesį galite sutaupyti išties nemažai, 50-100 Lt, o per metus iki kelių tūkstančių. PRETENZIJŲ RAŠYMAS PAGAL LR ĮSTATYMUS IR RRT NUOSTATAS • Kyla klausimų, į kuriuos ryšio paslaugų teikėjai neatsako arba vengia atsakyti ? -Mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, susijusius su mobiliųjų telefonų sąskaitomis bei išaiškinsime Jūsų teises, apibrėžtas LR VARTOTOJŲ TEISIŲ GYNIMO ĮSTATYMUOSE, LR CIVILINIAME KODEKSE IR KT. SUTARČIŲ NUTRAUKIMAS • Mūsų specialistai suteiks išsamią informaciją ir pagrįstais komentarais pabrėš Jūsų mobiliojo ryšio abonentinės sutarties nesąžiningus punktus naudojantis mobiliojo ryšio paslaugomis.
Su UAB “EURONEKA” klausimų nebelieka. Konsultacija nemokamai. PASIRŪPINK SAVO ATEITIMI JAU DABAR!

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų