http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fdomus-lumina-uab-roletai-zaliuzes-markizes
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58715
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

DOMUS LUMINA, UAB (roletai, žaliuzės, markizės)


Adresas:
Neries kr. 16, LT-48402 Kaunas
Įmonės kodas:
301105637
Telefonas:
8 800 00009
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

UAB "DOMUS LUMINA" tikslas – kokybė, visiškas klientų poreikių patenkinimas ir tinkamas jų aptarnavimas. Nuo pat veiklos pradžios mes siūlome savo klientams širmas, terasines ir balkonines markizes, tinklelius nuo vabzdžių, romanetes, ritinines – roletus, horizontalias, vertikalias, medines, apsaugines, plisuotas ir įvairiausias fasadines žaliuzes. Teikiame minėtų produktų matavimo, montavimo ir operatyvaus remonto paslaugas. Garantuojame jų pristatymą laiku. Mūsų ne mažą patirtį turintis energingas ir paslaugus kolektyvas savo klientams stengiasi suteikti išsamią ir informatyvią konsultaciją, kad klientas galėtų išsirinkti optimaliausią ir patraukliausią variantą.
Kadangi siekiame patenkinti vartotojų poreikius ir užtikrinti gaminių kokybę, savo gaminiams suteikiame nuo vienerių iki trijų metų garantiją. Garantuojame operatyvų bendradarbiavimą ir tikime, kad liksite patenkinti mūsų paslaugomis!

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų