http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fdolena-uab-rastiniai-karkasiniai-namai
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

DOLENA, UAB - rąstiniai, karkasiniai namai


Adresas:
Gamyklos g. 11, LT-96155 Gargždai
Įmonės kodas:
163396927
PVM kodas:
LT633969219
Telefonas:
(46) 455281
Faksas:
(46) 455280
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

UAB Dolena - rąstiniai namai ir pirtys iš rąstų, karkasiniai namai.

UAB "Dolena" specializacija - rąstinių, karkasinių namų ir pirčių gamyba bei statyba. Nuo 1994 metų įmonė yra sukaupusi didžiulę patirtį gaminant medinius namus. Galime didžiuotis kasmet augančiais pardavimais tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Nuo 1994 metų mes vystome rąstinių namų gamybą, o 1998 metais pradėti statyti ir karkasiniai namai iš gamykloje pagamintų sienų skydų. Vienas iš mūsų pagrindinių privalumų yra lankstumas įgyvendinant klientų pageidavimus ir poreikius. Šiandien apie 95% mūsų medinių namų yra eksportuojama į užsienį, pagrinde į Šiaurės ir Centrinę Europą.

UAB Dolena yra pakankamai lanksti kompanija. Mes atsižvelgiame į mūsų klientų unikalumo, kokybės ir saugumo poreikius. Mes galime pagaminti namą pagal užsakovo planus. Taip pat mes galime atlikti braižymo darbus pagal kliento eskizus, dizainą ir formas, sukurti apdailos detales jūsų namams. Mūsų užsakovas yra kūrybinio proceso dalis. Mes tikimės, kad jūs tapsite mūsų klientu.

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų