http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fdasfa-ir-ko-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

DASFA IR KO, UAB


Adresas:
Kareivių g 19-118, LT-09133, Vilnius
Darbo laikas:
I-V 8:00-18:00 val.
Įmonės kodas:
302338651
PVM kodas:
LT100004711913
Telefonas:
+370 (5) 203 15 15
Faksas:
+370 (5) 203 15 17
Mobilus telefonas:
+370 686 01411
El. pašto adresas:
Tinklapis:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

UAB "DASFA ir Ko” pagrindinė veikla - prekyba statybinėmis medžiagomis.

2011 - 2012-tais metais aktyviai plėtojome naują EKO produktų liniją, skirtą namo šiltinimui, vidaus bei išorės apdailai. Mums iš tiesų rūpi aplinka ir žmonių sveikata. Itin paklausus naujas produktas – ekologiška kanapių vata Thermo-Hemp. Esame vienintelis oficialus gamintojo atstovas Lietuvoje. Taip pat 2012-ais ir ateityje intensyviai dirbame su betono hidroizoliacija PENETRON, siūlydami tiek šią unikalią produkciją, tiek ir išsamias konsultacijas bei darbų atlikimą mažuose ir dideliuose objektuose. Betono hidroizoliavimo ir kitus darbus atlieka profesionalūs specialistai, kurie jau kelerius metus dirba būtent su PENETRON medžiagomis. Mūsų komanda padės Jums surasti geriausią sprendimą.

UAB DASFA ir Ko nuo seno yra daugelio žinomų Europos statybinių medžiagų gamintojų atstovė. Ypatingai specializuojamės klinkerio plytų, plytelių ir stogo čerpių srityje. Prekiaujame itin kokybiškomis klinkerio plytomis ir plytelėmis, betoninėmis bei keraminėmis stogo čerpėmis, įvairiais stogo priedais ir plėvelėmis, stoglangiais, lietvamzdžiais, kaminais, mūro mišiniais, impregnantais klinkeriui. Taip pat turime platų asortimentą kitų statybinių medžiagų nuo paprasčiausių ir pigiausių variantų iki prabangių išskirtinių produktų, kaip pavyzdžiui akmens skalūnas ar Prancūziškos keraminės čerpės Terreal. Turime didelę klinkerio plytų ir plytelių, betoninių ir keraminių stogo čerpių, akmens skalūno, kaminų, stoglangių ekspoziciją, kurią Pirkėjai gali apžiurėti bet kuriuo metu, mūsų darbo valandomis.

Apsilankiusiems profesionaliai pristatome mūsų produkciją, patariame renkantis prekes, paskaičiuojame sąmatas konkretiems projektams. Esame puikiai pasiruošę patiekti visą produkciją gyvenamųjų namų statybai bei komerciniams objektams ir galime organizuoti prekių pristatymą visoje Lietuvoje, taip pat į kitas Europos šalis (Pabaltijis, Šiaurės šalys), Rusiją, Baltarusiją.

Mūsų šūkis – PIRK LENGVAI, STATYK LENGVAI !

Nuotraukų galerija

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų