http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fbaltic-translations
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

BALTIC TRANSLATIONS


Adresas:
Šilutės pl. 51, Klaipėda, LT-94105, Lietuva
Telefonas:
+370 650 79727
Faksas:
+370 46 239992
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Vertimų biuras Baltic Translations teikia
aukštos kokybės vertimo paslaugas viešojo ir privataus
sektoriaus įmonėms ir organizacijoms.


Mūsų patyrusi komanda dirba 24/7, taip sukurdama Jums galimybę bendrauti be laiko barjero.  
Vertimų biuras Baltic Translations teikia aukštos kokybės vertimo paslaugas raštu bei žodžiu ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Pagrindinės vertimų raštu sritys: Techniniai vertimai ir Teisiniai vertimai.

Mūsų misija – užtikrinti sklandų, aiškų ir sėkmingą organizacijų ir verslininkų bendradarbiavimą su jų partneriais ir klientais kitose šalyse. Privalumai: *  30-ies metų patirtį turintys vertėjai. *  Tikslingas ir nuoširdus bendravimas siekiant ilgalaikio bendradarbiavimo. *  Tikslus klientų poreikių įvertinimas pasiūlant pačius tinkamiausius sprendimus. *  Visi kainodaros bei darbo sprendimai pritaikomi kiekvienam klientui atskirai.. *  Visos vertimų paslaugos: vertimai raštu, vertimai žodžiu, redagavimas ir korektūra, lokalizacija, transkripcija, tekstų rašymas, katalogų spausdinimas *  Konfidencialumo įsipareigojimas. *  Su mumis galite susisiekti 24/7, savaitgaliais ir švenčių dienomis. *  Vertimų kokybė pagal EN 15038:206 standartą. *  Apmokėjimas internetu. Susisiekite su mumis telefonu arba bendruoju elektroniniu paštu  info@baltictranslations.lt ir atsakymus į jus dominančius klausimus gausite per 5-20 minučių. Daugiau apie mūsų teikiamas paslaugas Jūs sužinosite apsilankę mūsų svetainėje adresu: http://www.baltictranslations.lt
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų