http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fbackonys-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

BAČKONYS, UAB


Adresas:
Kaišiadorių r. sav. Bačkonių k.
Įmonės kodas:
158983613
Telefonas:
(346) 51824
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Restoranas, viešbutis ir konferencijų centras Bačkonyse, Kaišiadorių rajone įsikūręs buvusiame sename dvare, kurį supa liepų alėja išlikusi dar nuo XVIII a., netoli teka Strėvos upė.
Siekdami suaktyvinti mokymų veiklą ir verslo plėtrą, kviečiame Jus organizuoti konferencijas, mokymus, verslo susitikimus, rengti seminarus. Organizuojame vidinius ir reprezentacinius kompanijų renginius, kuriuose jų vadovai, darbuotojai, partneriai, klientai ir kiti svečiai gali pabendrauti neformalioje aplinkoje, susipažinti su paslaugomis ir produktais, aptarti bendradarbiavimo galimybes.
Siūlome Jums 270 vietų ES standartus atitinkančią, ne tik verslo susitikimui, konferencijai ar seminarui tinkamą aplinką, bet ir pailsėti relaksacinėje aplinkoje, atsipalaiduoti laisvalaikio centre. Šiuo metu galime suteikti nakvynę apie 60 žmonių. Turime didelę automobilių stovėjimo aikštelę.
Kiekvienam renginiui kuriame scenarijų, siūlome turinio ir formos sprendimus bei numatome būtinas detales. Turime platų partnerių tinklą ir kūrybines pajėgas, todėl įgyvendiname originalias idėjas.

Įmonės veiklos sritys


Daugiau reklamų