http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2Fanyksciu-kredito-unija
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

Anykščių kredito unija


Adresas:
J.Biliūno g. 28, Anykščiai
Telefonas:
+370 (381) 5 92 90
Faksas:
+370 (381) 5 94 50
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

Kas yra kredito unija? Anykščių kredito unija - yra kooperatinė, narių valdoma kredito įstaiga, kurios pagrindinis tikslas yra teikti finansines paslaugas savo nariams maksimaliai naudingomis sąlygomis, vystyti ir remti verslus bendruomenėse, skatinti žmones taupyti, išmintingai skolintis ir padėti žmonėms susikurti gerovę.

Anksčiau kredito unijos paprastai buvo vadinamos žmonių arba bendruomeniniais bankais, smulkaus kredito draugijomis. Kredito unija veikia pagal Lietuvos Respublikos kredito unijų įstatymą. Licenciją kredito unijos veiklai išduoda ir ją prižiūri Lietuvos bankas.
  Kredito unijų paslaugos Kredito unijos nariams teikia šias paslaugas:
Įvairių rūšių taupymo, einamosios sąskaitos ir terminuotieji indėliai Paskolos verslui, žemės ūkiui, būstui, pastatų statybai, pirmo būtinumo prekėms, automobiliui, buitinei technikai, baldams, studijoms, atostogoms ir kitiems tikslams. Mokėjimų pavedimai Komunalinių mokesčių aptarnavimas Debetinės ir kreditinės mokėjimo kortelės Internetinė bankininkystė

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų