http%3A%2F%2Fwww.ringo.lt%2Fimone%2F4teams-lt-uab
Registruotis
Verslo informacijos paieška
Viso aktyvių verslų : 58716
Sukurkite savo verslo puslapį ringo.lt portale NEMOKAMAI ir pateikite aktualią informaciją apie savo verslą daugiau kaip 2,5 mln. ringo.lt vartotojų.

MACRON - 4Teams LT, UAB


Adresas:
Pakalnės g. 3, Vilnius
Darbo laikas:
I-V 10:00-18:30 val.
Įmonės kodas:
302583889
PVM kodas:
LT100005871212
Telefonas:
8 5 2463444
Mobilus telefonas:
+370 655 50775
El. pašto adresas:
Įveskite kodą iš aukščiau esančio paveikslėlio
Kiekvieną verslą galite įvertinti tik vieną kartą per dieną. Užsukite rytoj ir tai padaryti galėsite dar kartą.
Įvertinkite šį verslą :

Apie įmonę

SPORTINĖ APRANGA MACRON
UAB “4Teams LT” – oficialūs italų sportinės aprangos gamintojo MACRON atstovai Lietuvoje. Džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės profesionalią sportinę aprangą ir inventorių futbolo, krepšinio, tinklinio, beisbolo ir regbio profesionalų ir mėgėjų komandoms. Lietuva sportiška šalis, o sportas su MACRON - tai didžiulis žingsnis sėkmės link!   MACRON SPORTINĖ APRANGA Italų sportinės aprangos prekės ženklas MACRON gyvuojantis net nuo 1971 m. yra daugelio pasaulyje garsių klubų techninis partneris. MACRON sportine apranga pergalių siekia futbolo, krepšinio, tinklinio, beisbolo, regbio, rankinio ir salės futbolo komandos.  MACRON pasirengęs paruošti pasiūlymą Jūsų klubui!  

TARPTAUTINIS DNR
Italijos gamintoja MACRON išsiskiria stipriu tarptautiniu pašaukimu ir yra viena iš pagrindinių Europos sportinės aprangos gamintojų, suderinanti geriausią Italijos drabužių gamintojų patirtį ir sportui reikalingas savybes. Puikus globalizacijos ir tradicijų mišinys iš karto tapo peralingas.

SPARČIAI AUGANTI KOMPANIJA Pradėjusi platinti savo gaminius tik Italijoje, dabar kompanija MACRON apie 60% savo produkcijos realizuoja Italijoje, o likusius 40% eksportuoja į kitas Europos šalis: Pagrindinės užsienio rinkos - Didžioji Britanija, Ispanija, Portugalija ir Prancūzija. Kompanija sėkmingai plečia savo akiratį už vandenyno, tačiau nepamiršo ir sporto šalimi tituluojamos Lietuvos, bei kitų pabaltijo valstybių – Latvijos, bei Estijos.

DAUGIAU NEI 700 PARDUOTUVIŲ Bendrovė teikia savo paslaugas ir produktus daugiau nei 8000 komandų visoje Europoje ir turi išvystytą prekybos tinklą vienijantį daugiau nei 700 prekybos vietų. Atidaryta MACRON firminė parduotuvė Vilniuje, Pakalnės g. 3

Įmonės veiklos sritys

Raktiniai žodžiai


Daugiau reklamų